Intalnire comuna in Belgia, la Clubul Rotary Waterloo

O delegatie a clubului nosru a efectuat o vizita la Rotary Club Waterloo, District 162, Belgia, prin bunavointa fostului nostru coleg Octavian Talpos, actualmente membru in clubul belgian.
2015-10-01

Dupa participarea la intalnirea clubului, chiar inainte de cina luata in comun, in mod spontan, conducerea clubului Rotary Waterloo si-a exprimat dorinta de infratire cu clubul nostru si de a participa la proiecte de viitor, in comun, fara a lasa prilejul delegatiei noastre de a prezenta scrisoarea de intentie ce avea acelasi subiect.

Sunt, deci, premise extrem de favorabile pentru finalizarea acestei infratiri si dezvoltarea rapida a unor proiecte in comun.

rotary baia mare 2005 and rotary waterloo