Rotary Baia Mare 2005 a sarbatorit 10 ani de activitate

2015-10-17

rotary baia mare 2005In data de 17 octombrie, Rotary Club Baia Mare 2005 a sarbatorit impreuna cu prieteni si colegi din district si din alte cluburi infratite, 10 ani de activitate rotariana. Presedintele clubului Rotary Baia Mare 2005, Dan Grumaz, alaturi de Guvernatorul Districtului, Daniel Tanase, au subliniat realizarile clubului in anul rotarian 2014-2015 si au punctat ca aceste realizari sunt defapt rezultanta activitatii din trecut a clubului.

A fost un bun prilej de rememorare a primelor actiuni ale clubului nostru alaturi de PDG Ivan Bloch si Past president Maria Trus, nasii clubului nostru din partea districtului, respectiv Rotary Baia Mare.

rotary baia mare 2005

La cina festiva organizata cu acest prilej am avut placerea de a-i gazdui pe prietenii nostri rotarieni din 29 de cluburi si 4 tari, in care voia buna si bucuria au fost invitate la fiecare masa.

De asemenea, am fost onorati cu prezenta PDG Marian Mocanu, Ovidiu Cos, Martha Maria Mocanu si Ionica Sbarciu.

Nu puteau lipsi de la aceasta sarbatoare si membrii din noua generatie, Interact Baia Mare si Rotaract Baia Mare TEAM.

prietenii rotary baia mare 2005